O Nas


Firma ROTOR powstała w 1995 roku. Swoją działalność koncentruje na usługach związanych z Obrotowymi Podgrzewaczami Powietrza, począwszy od doradztwa technicznego, aż do kompleksowego podejścia w zakresie remontów i modernizacji.

Wykonaliśmy modernizacje i remonty na ponad 100 Obrotowych Podgrzewaczach Powietrza w elektrociepłowniach i elektrowniach w Polsce i Finlandii. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia.

Jesteśmy dynamicznym, otwartym zespołem ludzi z pasją, skoncentrowanych na ulepszaniu Obrotowych Podgrzewaczy Powietrza. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę doświadczonych inżynierów i monterów.

Na przestrzeni ostatnich lat wypracowaliśmy szereg własnych rozwiązań m.in. autorski system sterowania skrzydłami promieniowymi, oraz własne rozwiązania dotyczące taśm uszczelniających, modernizacji łożyskowań i napędów.

W 2013 roku przenieśliśmy się do własnej siedziby zlokalizowanej w Motyczu koło Lublina.

Nowy budynek posiada komfortowe pomieszczenia biurowe oraz własną halę magazynowo – warsztatową. Budowa została zrealizowana przy wsparciu funduszy europejskich w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Od marca 2005r. utrzymujemy certyfikowany System Zarządzania Jakością.

 


projekt i realizacja: ibif.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.