Dotacje FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Tytuł projektu: "Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w obrębie obrotowych podgrzewaczy powietrza w oparciu o wyniki własnych prac badawczo-rozwojowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia Działania 1.3 Ponadregionalne powiązania kooperacyjne Poddziałania 1.3.1 Wdrażanie innowacji przez MŚP.

Cel projektu: Zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie wyników samodzielnie przeprowadzonych prac badawczo rozwojowych.

Opis projektu: Inwestycja, polegająca na wdrożeniu wyników prac B + R, pozwoli na wprowadzenie na rynek innowacji produktowej. W efekcie w ofercie ROTOR Zakład Mechaniki Maszyn Sp. z o.o. znajdą się innowacyjne obrotowe podgrzewacze powietrza (OPP) o nowych cechach i funkcjonalnościach. Rozwiązania będą przeznaczone dla rynku energetycznego.

Wartość projektu: 4 153 710, 00 zł

Wartość dofinansowania: 2 363 900, 00 zł

projekt i realizacja: ibif.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.